Krátkodobá půjčka

Krátkodobé půjčky jsou velice oblíbené u lidí, kteří potřebují půjčit menší obnos peněz na omezenou dobu. Ke sjednání půjček ve většině případů nepotřebujete dokládat své příjmy ani se zaručit jiným způsobem. Půjčku si můžete sjednat online a postačí vám k tomu pouze platný doklad totožnosti.

Krátkodobá půjčka

Kdy mi krátkodobá půjčka pomůže?

  • Když vám chybí peníze do příští výplaty
  • Když potřebujete rezervní peníze například na dovolenou
  • Když zařizujete dům či byt

Krátkodobé půjčky si můžete sjednat jak v bance, tak u nebankovních společností. Služby mají většinou stejné podmínky, liší se pouze výší úroku. Proto tedy vybírejte pečlivě, ať neplatíte zbytečně peníze navíc.

Jak získat krátkodobou půjčku

  • Využijte online formulář příslušné banky či nebankovní společnosti
  • Navštivte pobočku příslušné banky či nebankovní společnosti

Velikou výhodou těchto půjček jsou také věrnostní programy. Pokud si půjčujete pravidelně a dodržujete termíny splatnosti, společnosti vám nabídnu lepší podmínky.

Co mohu získat díky věrnostnímu programu?

  • Při včasném splácení přístup k VIP službám dané společnosti (například zlaté, stříbrné, bronzové karty)
  • Postupné zvyšování limitu půjčované částky
  • Výhodnější poplatky

Krátkodobé půjčky nabízí možnost zapůjčení si až 25 tisíc korun, doba propůjčení je od 1 dne do 1 měsíce. Některé společnosti vám nabídnou, že si můžete za poplatek dobu splatnosti prodloužit, ale v tomto případě raději vyberte jiný typ půjčky, protože by se vám už krátkodobá půjčka nevyplatila.

?>

Navíc máte možnost získat půjčku zcela zdarma, tedy s 0% úrokem (RPSN). V modelovém příkladu si půjčíte 4500 Kč na 90 dní a vrátíte 4500 Kč bez žádných dalších poplatků. Poplatky jsou spojeny pouze s prodlením splatnosti - tedy když nesplatíte půjčku v termínu. Nicméně zákládáme si na férovosti poplatků a vždy se snažíme klientovi vyjít vstříc tak, aby případný dopad na klienta byl minimální či žádný.

Půjčky mají splatnost 61 až 90 dní. Půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit bez poplatku za předčasné splacení díky Zákonu o spotřebitelském úvěru 145/2010 Sb.

Klienti dostávají úrok dle jejich platebních schopností a kreditního skóre. Úrok se pohybuje od 0% do 34059 %. V případě, že Klient neplní své závazky vůči Úvěrujícímu, nespolupracuje s pracovníky zákaznického centra a nereaguje na výzvy ke splácení, může Úvěrující dlužníky za pozdní nebo úplné nezaplacení dluhů nahlásit do úvěrových registrů, což negativně ovlivní jejich kreditní rating (neboli důvěryhodnost pro další půjčky).

Nezávazně zažádat

Vyplňte nezávaznou
žádost za 3 minuty!

loader
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost
Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. Systém nenese žádnou odpovědnost za způsob propagace těchto Internetových stránek, protože propagaci zajišťují externí affiliate partneři. Systém nenese odpovědnost za Vaše rozhodnutí, která přijmete na základě informací obsažených na těchto Internetových stránkách.

Kontakt

Odhlásit se
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost

Pro odhlášení od obchodní rozesílky prosím napište váš email

X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami
X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami