Okamžitá půjčka

Potřebujete půjčit peníze rychle? Někdy se můžete dostat do situace, kdy potřebujete peníze do několika minut, ale na vašem účtu bohužel nejsou. V takovém případě můžete využít okamžité půjčky! K vyřízení nepotřebujete žádná potvrzení, není nutné uvádět výši příjmů, ani ručitele. Stačí jen platný doklad totožnosti. Půjčku si můžete sjednat online bez zbytečných odkladů.

Půjčka bez doložení příjmu

Nezávazně zažádat

U koho získám okamžitou půjčku?

Okamžitou půjčku nabízí řada bankovních i nebankovních společností.

Co potřebujete ke schválení půjčky?

  • věk nad 18 let
  • platný občanský průkaz nebo jiný doklad totožnosti
  • připojení k internetu
  • bankovní účet a internetové bankovnictví

Jak získám okamžitou půjčku?

  • Otevřete si online formulář příslušné společnosti
  • Vyplníte osobní a kontaktní údaje a požadovanou částku
  • Odešlete formulář

Po vyplnění online formuláře se váš požadavek zasílá ihned k posouzení. Po schválení vám peníze přijdou na účet do 15 minut. A kolik vám půjčí? Záleží na poskytovateli. Částky se mohou pohybovat až do výše 20 000 Kč se splatností většinou do 1 měsíce.

?>

Navíc máte možnost získat půjčku zcela zdarma, tedy s 0% úrokem (RPSN). V modelovém příkladu si půjčíte 4500 Kč na 90 dní a vrátíte 4500 Kč bez žádných dalších poplatků. Poplatky jsou spojeny pouze s prodlením splatnosti - tedy když nesplatíte půjčku v termínu. Nicméně zákládáme si na férovosti poplatků a vždy se snažíme klientovi vyjít vstříc tak, aby případný dopad na klienta byl minimální či žádný.

Půjčky mají splatnost 61 až 90 dní. Půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit bez poplatku za předčasné splacení díky Zákonu o spotřebitelském úvěru 145/2010 Sb.

Klienti dostávají úrok dle jejich platebních schopností a kreditního skóre. Úrok se pohybuje od 0% do 34059 %. V případě, že Klient neplní své závazky vůči Úvěrujícímu, nespolupracuje s pracovníky zákaznického centra a nereaguje na výzvy ke splácení, může Úvěrující dlužníky za pozdní nebo úplné nezaplacení dluhů nahlásit do úvěrových registrů, což negativně ovlivní jejich kreditní rating (neboli důvěryhodnost pro další půjčky).

Nezávazně zažádat

Vyplňte nezávaznou
žádost za 3 minuty!

loader
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost
Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. Systém nenese žádnou odpovědnost za způsob propagace těchto Internetových stránek, protože propagaci zajišťují externí affiliate partneři. Systém nenese odpovědnost za Vaše rozhodnutí, která přijmete na základě informací obsažených na těchto Internetových stránkách.

Kontakt

Odhlásit se
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost

Pro odhlášení od obchodní rozesílky prosím napište váš email

X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami
X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami