Půjčka bez 1 Kč

Potřebujete půjčit finanční prostředky, ale vaše konto i peněženka zejí prázdnotou? I tento problém se dá jednoduše vyřešit. V bankovních i nebankovních společnostech můžete najít produkt půjčka bez 1 Kč, což znamená, že k jejímu vyřízení potřebujete jen platný doklad totožnosti, váš e-mail a číslo účtu.

Nezávazně zažádat

Bez poplatku

Je běžné, že u klasických půjček je vyžadován symbolický poplatek 1 Kč, který slouží k ověření čísla účtu. U produktu půjčka bez 1 Kč tento poplatek není. Proto si půjčku můžete sjednat i v případě, že u sebe nemáte žádné peníze, nebo jste třeba v zahraničí a nemáte přístup k vašim penězům.

Půjčka bez doložení příjmu

Kolik si mohu půjčit?

Vzhledem k většímu riziku, do kterého finanční společnosti vstupují, jsou výše částek na vypůjčení o něco nižší a výše úroků o něco vyšší. Půjčit si můžete od 500 Kč až do 4500 Kč. Peníze si můžete půjčit zpravidla na dobu 10 – 30 dnů.

Nezávazně zažádat

?>

Navíc máte možnost získat půjčku zcela zdarma, tedy s 0% úrokem (RPSN). V modelovém příkladu si půjčíte 4500 Kč na 90 dní a vrátíte 4500 Kč bez žádných dalších poplatků. Poplatky jsou spojeny pouze s prodlením splatnosti - tedy když nesplatíte půjčku v termínu. Nicméně zákládáme si na férovosti poplatků a vždy se snažíme klientovi vyjít vstříc tak, aby případný dopad na klienta byl minimální či žádný.

Půjčky mají splatnost 61 až 90 dní. Půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit bez poplatku za předčasné splacení díky Zákonu o spotřebitelském úvěru 145/2010 Sb.

Klienti dostávají úrok dle jejich platebních schopností a kreditního skóre. Úrok se pohybuje od 0% do 34059 %. V případě, že Klient neplní své závazky vůči Úvěrujícímu, nespolupracuje s pracovníky zákaznického centra a nereaguje na výzvy ke splácení, může Úvěrující dlužníky za pozdní nebo úplné nezaplacení dluhů nahlásit do úvěrových registrů, což negativně ovlivní jejich kreditní rating (neboli důvěryhodnost pro další půjčky).

Vyplňte nezávaznou
žádost za 3 minuty!

loader
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost
Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. Systém nenese žádnou odpovědnost za způsob propagace těchto Internetových stránek, protože propagaci zajišťují externí affiliate partneři. Systém nenese odpovědnost za Vaše rozhodnutí, která přijmete na základě informací obsažených na těchto Internetových stránkách.

Kontakt

Odhlásit se
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost

Pro odhlášení od obchodní rozesílky prosím napište váš email

X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami
X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami