Půjčka bez doložení příjmů

Při návštěvě kterékoli banky s žádostí o půjčku, narazíte vždy na stejný problém – doložení příjmů. Ale co když ve vašem případě je doložení složité, nebo přímo nemožné? Ať už je to z důvodu nezaměstnanosti, krátké doby v zaměstnání nebo prostě nemáte možnost svůj příjem jakkoli doložit, existuje jedna možnost. Zvolit půjčku bez doložení příjmů. Ale kde?

Nezávazně zažádat

Dobře vybírejte

Jak bylo řečeno, tyto produkty banky nenabízejí. Musíte tedy zavítat do některých nebankovních domů. Ale dnes už můžete vybírat z nepřeberného množství těchto institucí, můžete se dočíst různé recenze spokojenosti apod. Proto se toho nebojte. Pokud správně vyberete, nemusíte se obávat a půjčku získáte rychle a bez problémů.

Půjčka bez doložení příjmu

Co k půjčce potřebuji?

K získání půjčky stačí předložení dvou platných průkazů totožnosti a vyplnění formuláře se žádostí. A to je vše. Jen pokud máte v plánu si půjčit větší obnos peněz, budete muset něčím ručit, například nemovitostí. Půjčka je bezúčelová, můžete ji tedy využít na vše.

Než si sjednáte půjčku

Dobře si rozmyslete, jestli půjčku doopravdy potřebujete. Počítejte s tím, že když si peníze půjčíte, budete je muset zase jednou vrátit. A to i s úrokem. Proto si důkladně projděte všechna pro a proti, jestli neexistuje i jiná cesta, jak svou situaci vyřešit.

?>

Navíc máte možnost získat půjčku zcela zdarma, tedy s 0% úrokem (RPSN). V modelovém příkladu si půjčíte 4500 Kč na 90 dní a vrátíte 4500 Kč bez žádných dalších poplatků. Poplatky jsou spojeny pouze s prodlením splatnosti - tedy když nesplatíte půjčku v termínu. Nicméně zákládáme si na férovosti poplatků a vždy se snažíme klientovi vyjít vstříc tak, aby případný dopad na klienta byl minimální či žádný.

Půjčky mají splatnost 61 až 90 dní. Půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit bez poplatku za předčasné splacení díky Zákonu o spotřebitelském úvěru 145/2010 Sb.

Klienti dostávají úrok dle jejich platebních schopností a kreditního skóre. Úrok se pohybuje od 0% do 34059 %. V případě, že Klient neplní své závazky vůči Úvěrujícímu, nespolupracuje s pracovníky zákaznického centra a nereaguje na výzvy ke splácení, může Úvěrující dlužníky za pozdní nebo úplné nezaplacení dluhů nahlásit do úvěrových registrů, což negativně ovlivní jejich kreditní rating (neboli důvěryhodnost pro další půjčky).

Nezávazně zažádat

Vyplňte nezávaznou
žádost za 3 minuty!

loader
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost
Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. Systém nenese žádnou odpovědnost za způsob propagace těchto Internetových stránek, protože propagaci zajišťují externí affiliate partneři. Systém nenese odpovědnost za Vaše rozhodnutí, která přijmete na základě informací obsažených na těchto Internetových stránkách.

Kontakt

Odhlásit se
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost

Pro odhlášení od obchodní rozesílky prosím napište váš email

X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami
X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami