Půjčka bez registru

Každému z nás se může stát, že se dostane do registrů dlužníků. Bohužel v případě, že si nutně potřebujeme půjčit peníze, nám nezbývá nic jiného, než se obrátit na někoho, kdo řeší půjčky bez registru. V dnešní době už existuje mnoho nebankovních domů, které vám tuto službu poskytnout. Stačí jen dobře vybrat.

Nezávazně zažádat

Bez registru a ihned

V případě, že vám banka odmítne půjčit, nemusíte zoufat. Peníze si můžete půjčit i na jiných místech a úplně jednoduše. Nebankovní domy nabízejí nepřeberné množství produktů, které vás z této prekérní situace dostanou. K tomu, abyste získali půjčku bez registru, vám postačí:

  • Předložit pouze dva platné doklady totožnosti
  • Mít založený bankovní účet
  • Doložit své příjmy

Půjčka bez doložení příjmu

Vyšší úroky

Vzhledem k riziku, které instituce poskytující půjčku bez registru nesou, jsou úrokové sazby vyšší. Je třeba s tímto faktem počítat. Na druhou stranu máte ale jistou, že peníze dostanete rychle a bez problémů. Po schválení půjčky dostanete peníze na účet do 15ti minut.

Co je to registr dlužníků?

Do registru dlužníků se může dostat doopravdy každý z nás. Nejedná se jen o problémové klienty. Většinou se jedná o klienty bank, kteří mají problém se splácením úvěru. Do registru se ale můžete dostat i na základě neplacení účtů za telefon, internet, televizi a jiné služby. Nejznámějším českým registrem dlužníků je Solus.

Nezávazně zažádat

?>

Navíc máte možnost získat půjčku zcela zdarma, tedy s 0% úrokem (RPSN). V modelovém příkladu si půjčíte 4500 Kč na 90 dní a vrátíte 4500 Kč bez žádných dalších poplatků. Poplatky jsou spojeny pouze s prodlením splatnosti - tedy když nesplatíte půjčku v termínu. Nicméně zákládáme si na férovosti poplatků a vždy se snažíme klientovi vyjít vstříc tak, aby případný dopad na klienta byl minimální či žádný.

Půjčky mají splatnost 61 až 90 dní. Půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit bez poplatku za předčasné splacení díky Zákonu o spotřebitelském úvěru 145/2010 Sb.

Klienti dostávají úrok dle jejich platebních schopností a kreditního skóre. Úrok se pohybuje od 0% do 34059 %. V případě, že Klient neplní své závazky vůči Úvěrujícímu, nespolupracuje s pracovníky zákaznického centra a nereaguje na výzvy ke splácení, může Úvěrující dlužníky za pozdní nebo úplné nezaplacení dluhů nahlásit do úvěrových registrů, což negativně ovlivní jejich kreditní rating (neboli důvěryhodnost pro další půjčky).

Vyplňte nezávaznou
žádost za 3 minuty!

loader
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost
Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. Systém nenese žádnou odpovědnost za způsob propagace těchto Internetových stránek, protože propagaci zajišťují externí affiliate partneři. Systém nenese odpovědnost za Vaše rozhodnutí, která přijmete na základě informací obsažených na těchto Internetových stránkách.

Kontakt

Odhlásit se
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost

Pro odhlášení od obchodní rozesílky prosím napište váš email

X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami
X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami