Půjčka do výplaty

Půjčka do výplaty je krátkodobý druh půjčky, který je vhodný pro splacení jednorázových výdajů, na které nemáte dostatek vlastních finančních prostředků. Můžete ji použít například v případě, že vám přijde nedoplatek za elektřinu v hodnotě několik desítek tisíc a vy je právě nemáte k dispozici.

Nezávazně zažádat

Co k tomu

Pro sjednání půjčky do výplaty vám postačí online připojení a zařízení, ze kterého můžete vyplnit online formulář. Většinou vůbec nemusíte docházet na pobočku osobně. K získání půjčky si připravte pouze vaše jméno, email a číslo účtu. Většina společností si účtuje registrační poplatek. Pokud vám bude půjčka schválená, peníze budete mít na vašem účtu do několika minut.

Vzhledem k tomu, že se jedná o půjčky krátkodobé, jejich splatnost se pohybuje v řádech několika dnů. V případě, že zjistíte, že byste mohli mít problém s včasným splacením, je možné si zažádat o prodloužení splatnosti půjčky. Samozřejmě je tato služba zpoplatněná, ale určitě se vám vyplatí více, než platit pokuty za nedodržení termínu splatnosti. V případě, že si půjčujete obnos nad 10 000 Kč, můžete splatnost půjčky u některých společností prodloužit až na 1 rok.

Půjčka bez doložení příjmu

Pro koho je vhodná?

Většina bankovních domů vyžaduje minimální věk pro získání půjčky 18 let. Ale můžete se také setkat s tím, že bude hranice i 23 let. Stejně tak jsou i rozdíly v tom, co je pro získání půjčky nutné doložit. Tento druh půjček není většinou závislý na vašem příjmu. Podmínky záleží na společnosti, kterou si zvolíte. Ale vzhledem k tomu, že tato půjčka je nejschvalovanější v České republice, většinou na ni bez problému dosáhne téměř každý.

?>

Navíc máte možnost získat půjčku zcela zdarma, tedy s 0% úrokem (RPSN). V modelovém příkladu si půjčíte 4500 Kč na 90 dní a vrátíte 4500 Kč bez žádných dalších poplatků. Poplatky jsou spojeny pouze s prodlením splatnosti - tedy když nesplatíte půjčku v termínu. Nicméně zákládáme si na férovosti poplatků a vždy se snažíme klientovi vyjít vstříc tak, aby případný dopad na klienta byl minimální či žádný.

Půjčky mají splatnost 61 až 90 dní. Půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit bez poplatku za předčasné splacení díky Zákonu o spotřebitelském úvěru 145/2010 Sb.

Klienti dostávají úrok dle jejich platebních schopností a kreditního skóre. Úrok se pohybuje od 0% do 34059 %. V případě, že Klient neplní své závazky vůči Úvěrujícímu, nespolupracuje s pracovníky zákaznického centra a nereaguje na výzvy ke splácení, může Úvěrující dlužníky za pozdní nebo úplné nezaplacení dluhů nahlásit do úvěrových registrů, což negativně ovlivní jejich kreditní rating (neboli důvěryhodnost pro další půjčky).

Nezávazně zažádat

Vyplňte nezávaznou
žádost za 3 minuty!

loader
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost
Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. Systém nenese žádnou odpovědnost za způsob propagace těchto Internetových stránek, protože propagaci zajišťují externí affiliate partneři. Systém nenese odpovědnost za Vaše rozhodnutí, která přijmete na základě informací obsažených na těchto Internetových stránkách.

Kontakt

Odhlásit se
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost

Pro odhlášení od obchodní rozesílky prosím napište váš email

X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami
X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami