Půjčka emailem

Potřebujete půjčit větší či menší finanční obnos a nechce se Vám dlouze telefonovat ani chodit nikam na pobočku? To vůbec nevadí, díky Creditomatu si můžete půjčku sjednat i jednoduše e-mailem. Žádosti o půjčku vyhodnocujeme rychle a peníze odesíláme takřka okamžitě - využijte našeho online formuláře, který je vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

půjčka emailem

Jak na to?

Je to jednoduché. Vyplnit náš formulář vám zabere sotva pár minut. Během krátké doby se vám na zadaný e-mail ozve náš konzultant a nabídne vám řešení na míru. Určitě se nemusíte obávat zneužití vašich osobních informací, u svých klientů dbáme na 100% diskrétnost a individuální přístup.

Co potřebuji k získání půjčky?

  • Věk nad 18 let
  • Platný občanský průkaz a druhý doklad totožnosti
  • České občanství
  • Vlastní bankovní účet

Je v tom nějaký háček?

Možná jste slyšeli už nešťastné příběhy o lidech, kteří naletěli neseriózním společnostem. Pokud si půjčujete peníze, je určitě správně být nanejvýš obezřetní. Creditomat vám garantuje profesionálnost a serióznost finančních nabídek. Půjčku získáte pravděpodobně s vyšším úrokem než nabízí banky - to je ale dáno rizikem, které nebankovní společnosti, s nimiž Creditomat spolupracuje, nesou. Tuto nepříjemnost ale vyvažuje skutečnost, že peníze dostanete ve většině případů rychle a bez problémů.

Nezávazně zažádat

?>

Navíc máte možnost získat půjčku zcela zdarma, tedy s 0% úrokem (RPSN). V modelovém příkladu si půjčíte 4500 Kč na 90 dní a vrátíte 4500 Kč bez žádných dalších poplatků. Poplatky jsou spojeny pouze s prodlením splatnosti - tedy když nesplatíte půjčku v termínu. Nicméně zákládáme si na férovosti poplatků a vždy se snažíme klientovi vyjít vstříc tak, aby případný dopad na klienta byl minimální či žádný.

Půjčky mají splatnost 61 až 90 dní. Půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit bez poplatku za předčasné splacení díky Zákonu o spotřebitelském úvěru 145/2010 Sb.

Klienti dostávají úrok dle jejich platebních schopností a kreditního skóre. Úrok se pohybuje od 0% do 34059 %. V případě, že Klient neplní své závazky vůči Úvěrujícímu, nespolupracuje s pracovníky zákaznického centra a nereaguje na výzvy ke splácení, může Úvěrující dlužníky za pozdní nebo úplné nezaplacení dluhů nahlásit do úvěrových registrů, což negativně ovlivní jejich kreditní rating (neboli důvěryhodnost pro další půjčky).

Nezávazně zažádat

Vyplňte nezávaznou
žádost za 3 minuty!

loader
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost
Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. Systém nenese žádnou odpovědnost za způsob propagace těchto Internetových stránek, protože propagaci zajišťují externí affiliate partneři. Systém nenese odpovědnost za Vaše rozhodnutí, která přijmete na základě informací obsažených na těchto Internetových stránkách.

Kontakt

Odhlásit se
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost

Pro odhlášení od obchodní rozesílky prosím napište váš email

X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami
X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami