Půjčky pro matky na MD

Očekáváte nový přírůstek do vaší rodiny, nebo už je vás doma o jednoho více? Ale najedou si uvědomíte, že s příchodem děťátka vzrostly i výdaje v domácnosti, na které nemáte dostatek peněz? Váš problém může vyřešit půjčka pro matky na mateřské dovolené. Tento typ půjčky je považován za jeden z nejoblíbenějších nebankovních produktů v celé Evropě nejen díky jednoduchosti sjednání.

Nezávazně zažádat

Co potřebuji ke schválení?

  • Jediná platná podmínka, kterou musíte splnit pro získání půjčky, je věk 18 – 65 let.
  • Při půjčce pro matky na MD nemusíte dokládat výši příjmů a ani se nenahlíží do bankovních registrů.

Půjčka na mateřské dovolené

Kolik si můžu půjčit?

Částka, kterou si můžete vypůjčit, se většinou pohybuje v rozmezí 500 Kč až 4 500 Kč. Doba splácení se pohybuje mezi 7 dny až jedením měsícem. Výška účtovaného úroku se odvíjí od částky a doby splacení půjčky.

Na co si dát pozor?

Matkám na mateřské dovolené většinou bankovní instituce peníze nepůjčí. Musíte být tedy připraveni na to, že se jedná o nebankovní produkt. Před sjednáním půjčky tedy důkladně vybírejte, od koho si peníze půjčíte. Nezapomínejte také myslet na to, že se jedná o půjčku, jako každou jinou. Je tedy nutné myslet na úroky, které z ní plynou. U těchto půjček mohou být úroky vyšší a také se připravte na vysoké sankce v případě, že například nesplatíte včas splátku.

Nezávazně zažádat

?>

Navíc máte možnost získat půjčku zcela zdarma, tedy s 0% úrokem (RPSN). V modelovém příkladu si půjčíte 4500 Kč na 90 dní a vrátíte 4500 Kč bez žádných dalších poplatků. Poplatky jsou spojeny pouze s prodlením splatnosti - tedy když nesplatíte půjčku v termínu. Nicméně zákládáme si na férovosti poplatků a vždy se snažíme klientovi vyjít vstříc tak, aby případný dopad na klienta byl minimální či žádný.

Půjčky mají splatnost 61 až 90 dní. Půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit bez poplatku za předčasné splacení díky Zákonu o spotřebitelském úvěru 145/2010 Sb.

Klienti dostávají úrok dle jejich platebních schopností a kreditního skóre. Úrok se pohybuje od 0% do 34059 %. V případě, že Klient neplní své závazky vůči Úvěrujícímu, nespolupracuje s pracovníky zákaznického centra a nereaguje na výzvy ke splácení, může Úvěrující dlužníky za pozdní nebo úplné nezaplacení dluhů nahlásit do úvěrových registrů, což negativně ovlivní jejich kreditní rating (neboli důvěryhodnost pro další půjčky).

Vyplňte nezávaznou
žádost za 3 minuty!

loader
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost
Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. Systém nenese žádnou odpovědnost za způsob propagace těchto Internetových stránek, protože propagaci zajišťují externí affiliate partneři. Systém nenese odpovědnost za Vaše rozhodnutí, která přijmete na základě informací obsažených na těchto Internetových stránkách.

Kontakt

Odhlásit se
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost

Pro odhlášení od obchodní rozesílky prosím napište váš email

X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami
X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami