Půjčka na dovolenou

Plánujete dovolenou, ale rozpočet vám zrovna nehraje do karet? Stala se vám nějaká neočekávatelná situace, která vám zatočila s penězi, ale dovolenou už zkrátka máte naplánovanou? Jedním z řešení je půjčka.

Obecně je vždy lepší si na nové vybavení postupně šetřit. Život ale obvykle příliš nepočítá s ideálními modely. Pokud tedy máte zrovna napjatý rozpočet, ale slíbenou dovolenou již odříkat nechcete, můžete si půjčit. A to i v případě, že už nějakou půjčku splácíte a banky vám novou dát nechtějí.

Půjčka na dovolenou

O co jde?

Krátkodobé půjčky jsou služba na míru lidem, kteří chtějí "založit" na pořízení nějakého konkrétního produktu. Jednou z hlavních výhod je, že nespadnete do dlouhého a vyčerpávajícího splátkového kalendáře. Můžete si zkrátka během několika minut zažádat o půjčku a pak ji hned splatit v předem dohodnuté době. Creditomat sdružuje aktuální nabídky nebankovních společností a vybere vám řešení přímo na míru.

Jak to probíhá?

Pokud si chcete krátkodobě půjčit na jakýkoli produkt, využijte náš online formulář pro nezávaznou poptávku. Vyplnění dotazníku vám zabere sotva pár minut. Po jeho odeslání vás v krátké době kontaktuje náš odborný konzultant, který vyhodnotí vaši situaci a najde vám nejlepší řešení. Pakliže je vaše žádost o půjčku schválená, můžete očekávat odeslání peněz na váš účet během 15 minut!

Řešení i pro dlužníky

Půjčky nabízíme i lidem, kteří již nějaké dluhy mají. Narozdíl od bankovních domů totiž nepřikládáme tak vysokou váhu registru dlužníků a zohledňujeme především jiná kritéria jako je pravidelnost příjmů a dosavadní schopnost splácet půjčku.

Nezávazně zažádat

Nezávazně zažádat

?>

Navíc máte možnost získat půjčku zcela zdarma, tedy s 0% úrokem (RPSN). V modelovém příkladu si půjčíte 4500 Kč na 90 dní a vrátíte 4500 Kč bez žádných dalších poplatků. Poplatky jsou spojeny pouze s prodlením splatnosti - tedy když nesplatíte půjčku v termínu. Nicméně zákládáme si na férovosti poplatků a vždy se snažíme klientovi vyjít vstříc tak, aby případný dopad na klienta byl minimální či žádný.

Půjčky mají splatnost 61 až 90 dní. Půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit bez poplatku za předčasné splacení díky Zákonu o spotřebitelském úvěru 145/2010 Sb.

Klienti dostávají úrok dle jejich platebních schopností a kreditního skóre. Úrok se pohybuje od 0% do 34059 %. V případě, že Klient neplní své závazky vůči Úvěrujícímu, nespolupracuje s pracovníky zákaznického centra a nereaguje na výzvy ke splácení, může Úvěrující dlužníky za pozdní nebo úplné nezaplacení dluhů nahlásit do úvěrových registrů, což negativně ovlivní jejich kreditní rating (neboli důvěryhodnost pro další půjčky).

Vyplňte nezávaznou
žádost za 3 minuty!

loader
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost
Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. Systém nenese žádnou odpovědnost za způsob propagace těchto Internetových stránek, protože propagaci zajišťují externí affiliate partneři. Systém nenese odpovědnost za Vaše rozhodnutí, která přijmete na základě informací obsažených na těchto Internetových stránkách.

Kontakt

Odhlásit se
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost

Pro odhlášení od obchodní rozesílky prosím napište váš email

X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami
X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami