Půjčky pro dlužníky

Máte dluhy a potřebujete s nimi pomoci? Některé společnosti nabízí možnost půjčky i pro dlužníky.

Půjčky pro dlužníky

Nezávazně zažádat

Kdo mi půjčí?

Dlužníci se často setkávají s tím, že banka jim ve většině případů peníze nepůjčí. Obracet se tedy musí na nebankovní společnosti. Vybírejte ale pečlivě. I nebankovní půjčky nahlíží do registru dlužníků, nicméně pokud své dluhy platíte a máte stálý příjem, s největší pravděpodobností uspějete a peníze získáte.

Jak postupovat při získávání půjčky?

  • Zvolte vámi preferovanou finanční instituci
  • Sjednejte si schůzku či využijte online formulářů
  • Pro získání půjčky budete potřebovat doklad totožnosti a potvrzení o příjmech

Kolik si mohu půjčit?

Pokud máte v plánu půjčit si vyšší sumu peněz, připravte se na to, že bude nutné nejen doložit stávající příjem, ale také přivést ručitele a případně mít v zásobě nemovitost do zástavy. Tyto možnosti jsou totiž pro společnosti jediným způsobem, jak se ubránit proti nesplacení půjčky. Nicméně pokud máte tyto možnosti, můžete dosáhnout i na půjčku až několika set tisíc korun.

?>

Navíc máte možnost získat půjčku zcela zdarma, tedy s 0% úrokem (RPSN). V modelovém příkladu si půjčíte 4500 Kč na 90 dní a vrátíte 4500 Kč bez žádných dalších poplatků. Poplatky jsou spojeny pouze s prodlením splatnosti - tedy když nesplatíte půjčku v termínu. Nicméně zákládáme si na férovosti poplatků a vždy se snažíme klientovi vyjít vstříc tak, aby případný dopad na klienta byl minimální či žádný.

Půjčky mají splatnost 61 až 90 dní. Půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit bez poplatku za předčasné splacení díky Zákonu o spotřebitelském úvěru 145/2010 Sb.

Klienti dostávají úrok dle jejich platebních schopností a kreditního skóre. Úrok se pohybuje od 0% do 34059 %. V případě, že Klient neplní své závazky vůči Úvěrujícímu, nespolupracuje s pracovníky zákaznického centra a nereaguje na výzvy ke splácení, může Úvěrující dlužníky za pozdní nebo úplné nezaplacení dluhů nahlásit do úvěrových registrů, což negativně ovlivní jejich kreditní rating (neboli důvěryhodnost pro další půjčky).

Nezávazně zažádat

Vyplňte nezávaznou
žádost za 3 minuty!

loader
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost
Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. Systém nenese žádnou odpovědnost za způsob propagace těchto Internetových stránek, protože propagaci zajišťují externí affiliate partneři. Systém nenese odpovědnost za Vaše rozhodnutí, která přijmete na základě informací obsažených na těchto Internetových stránkách.

Kontakt

Odhlásit se
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost

Pro odhlášení od obchodní rozesílky prosím napište váš email

X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami
X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami