Půjčky pro důchodce

Myslíte si, že pokud jste v důchodu, už vám nikdo peníze nepůjčí? To je ale omyl. I důchodci mají šanci vzít si půjčku. Pravidelná penze, která jim chodí, z nich totiž dělá důvěryhodné klienty. Jako důchodce si můžete půjčit jak v bankovním, tak nebankovním sektoru.

Půjčky pro důchodce

Nezávazně zažádat

V jaké formě peníze dostanu?

Banky i společnosti obvykle počítají s tím, že důchodci často nemají bankovní účty a preferují hotovostní peníze. Proto je možné si půjčku vyzvednout osobně na pobočce v hotovosti, nechat si ji poslat v podobě složenky na poštu, nebo kontaktovat obchodního zástupce, který peníze předá osobně.

Co musím udělat?

Půjčky pro důchodce mají samozřejmě také svá pravidla. Jedním z nich je věková hranice. Ve většině bank či nebankovních společností vám půjčí až do věku 75 let. Ke sjednání půjčky na menší obnos peněz vám postačí platný doklad totožnosti. Půjčku si můžete sjednat online i na pobočce. Pokud si budete chtít vypůjčit větší částku, můžete se setkat s tím, že bude potřeba dodat potvrzení o příjmech – výši důchodu.

Na koho se mohu obrátit

Půjčky pro důchodce nabízí řada bankovních i nebankovních společností. Obracet se můžete z řad bank například na Air Bank, Českou spořitelnu, Equa Bank, mBank nebo Zuno.

Nezávazně zažádat

?>

Navíc máte možnost získat půjčku zcela zdarma, tedy s 0% úrokem (RPSN). V modelovém příkladu si půjčíte 4500 Kč na 90 dní a vrátíte 4500 Kč bez žádných dalších poplatků. Poplatky jsou spojeny pouze s prodlením splatnosti - tedy když nesplatíte půjčku v termínu. Nicméně zákládáme si na férovosti poplatků a vždy se snažíme klientovi vyjít vstříc tak, aby případný dopad na klienta byl minimální či žádný.

Půjčky mají splatnost 61 až 90 dní. Půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit bez poplatku za předčasné splacení díky Zákonu o spotřebitelském úvěru 145/2010 Sb.

Klienti dostávají úrok dle jejich platebních schopností a kreditního skóre. Úrok se pohybuje od 0% do 34059 %. V případě, že Klient neplní své závazky vůči Úvěrujícímu, nespolupracuje s pracovníky zákaznického centra a nereaguje na výzvy ke splácení, může Úvěrující dlužníky za pozdní nebo úplné nezaplacení dluhů nahlásit do úvěrových registrů, což negativně ovlivní jejich kreditní rating (neboli důvěryhodnost pro další půjčky).

Vyplňte nezávaznou
žádost za 3 minuty!

loader
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost
Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. Systém nenese žádnou odpovědnost za způsob propagace těchto Internetových stránek, protože propagaci zajišťují externí affiliate partneři. Systém nenese odpovědnost za Vaše rozhodnutí, která přijmete na základě informací obsažených na těchto Internetových stránkách.

Kontakt

Odhlásit se
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost

Pro odhlášení od obchodní rozesílky prosím napište váš email

X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami
X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami