Půjčka pro nezaměstnané

Ztráta zaměstnání může být někdy velmi nečekaná záležitost, která zatočí s vaší finanční situací. Tento problém vám pomůže vyřešit půjčka pro nezaměstnané. V některých případech nemusíte ani dokládat své příjmy, dokonce není nutný ani výpis z registru dlužníků. Je to jednoduché a rychlé.

Ke schválení půjčky vám postačí pouze toto:

  • věk nad 18 let
  • platný občanský průkaz a druhý doklad totožnosti
  • české občanství
  • vlastní bankovní účet

Nezávazně zažádat

Rychlost schválení?

Půjčku si můžete vyřídit online, někdy i pomocí zaslání SMS. Právě díky minimu předkládaných dokladů je schválení téměř okamžité. Půjčka není účelová, můžete ji tedy využít skoro na vše. Splatnosti půjček se pohybují v rozmezí 7 až 30 dní. Záleží jen na vás, jak si to nastavíte.

Kolik si můžu půjčit?

Výše poskytnuté půjčky se pohybuje v rozmezí 500 – 5 000 Kč bez jakéhokoli ručení. Jedná se o tzv. mikropůjčky. V případě, že máte čím ručit, například nemovitostí, můžete získat obnos vyšší.

Půjčka pro nezaměstnané

Jen pro nezaměstnané?

Ač to tak nevypadá, tak půjčku pro nezaměstnané si může vlastně sjednat skoro každý, kdo potřebuje rychle získat nějaký menší obnos peněz. Můžete ji například využít, i když jste maminka na MD, důchodce nebo zaměstnanec ve zkušební době.

A jak se nenechat napálit?

Když jste nezaměstnaní, nemáte moc veliký výběr institucí, kde vám peníze půjčí. Řiďte se tedy alespoň základním pravidlem, že pokud po vás chtějí nějaké peníze předem, raději dejte ruce pryč.

?>

Navíc máte možnost získat půjčku zcela zdarma, tedy s 0% úrokem (RPSN). V modelovém příkladu si půjčíte 4500 Kč na 90 dní a vrátíte 4500 Kč bez žádných dalších poplatků. Poplatky jsou spojeny pouze s prodlením splatnosti - tedy když nesplatíte půjčku v termínu. Nicméně zákládáme si na férovosti poplatků a vždy se snažíme klientovi vyjít vstříc tak, aby případný dopad na klienta byl minimální či žádný.

Půjčky mají splatnost 61 až 90 dní. Půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit bez poplatku za předčasné splacení díky Zákonu o spotřebitelském úvěru 145/2010 Sb.

Klienti dostávají úrok dle jejich platebních schopností a kreditního skóre. Úrok se pohybuje od 0% do 34059 %. V případě, že Klient neplní své závazky vůči Úvěrujícímu, nespolupracuje s pracovníky zákaznického centra a nereaguje na výzvy ke splácení, může Úvěrující dlužníky za pozdní nebo úplné nezaplacení dluhů nahlásit do úvěrových registrů, což negativně ovlivní jejich kreditní rating (neboli důvěryhodnost pro další půjčky).

Nezávazně zažádat

Vyplňte nezávaznou
žádost za 3 minuty!

loader
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost
Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. Systém nenese žádnou odpovědnost za způsob propagace těchto Internetových stránek, protože propagaci zajišťují externí affiliate partneři. Systém nenese odpovědnost za Vaše rozhodnutí, která přijmete na základě informací obsažených na těchto Internetových stránkách.

Kontakt

Odhlásit se
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost

Pro odhlášení od obchodní rozesílky prosím napište váš email

X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami
X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami