Půjčka s exekucí

Máte dluhy, banky vám nechtějí půjit, na krku máte exekuci a pocit, že od osobního bankrotu vám už chybí jenom krůček? Nezoufejte, ještě existuje řešení.

Půjčka s exekucí

Kde získám půjčku?

Dlužníci se obvykle setkávají s tím, že jim banka peníze už nepůjčí. Řešení v takovém případě nabízí nebankovní společnosti. I ty sice nahlíží do registru dlužníků, nicméně pokud své dluhy platíte a máte stálý příjem, s největší pravděpodobností uspějete a peníze získáte. Najít ale mezi všemi nabídkami na trhu řešení pro vás na míru může být běh na dlouhou trať s neurčitým výsledkem. Creditomat však tuto práci odvede za vás!

Jak postupovat?

Zanechte nám na sebe kontakt prostřednictvím našeho online formuláře a doplňte detaily týkající se obnosu, který chcete půjčit. Během krátké doby vás bude kontaktovat náš odborný konzultant, který pro vás projde aktuální nabídky všech nebankovních společností a najde vám nabídku na míru vaší specifické situaci.

Co je potřeba k získání půjčky?

U většiny bank musíte dodržovat řadu tradičních kritérií pokud chcete požádat o půjčku. U nás máte cestu o poznání jednodušší, pro nás jsou určující dvě věci - zda splňujete námi požadované podmínky a zda jste schopni případnou půjčku splatit.

Podmínky k získání půjčky:

  • Věk nad 18 let
  • Platný občanský průkaz a druhý doklad totožnosti
  • České občanství
  • Vlastní bankovní účet

Po vyplnění formuláře se vám ozve náš konzultant, který vám nabídne možné řešení. Pokud dojde k vaší akceptaci nabídky a ke schválení půjčky, obdržíte peníze na svůj účet během 15 minut. Vše probíhá plně ve vaší režii a nemusíte se bát žádných skrytých háčků.

Jak nenaletět?

Možná jste slyšeli už nešťastné příběhy o lidech, kteří naletěli neseriózním společnostem. Pokud si půjčujete peníze, je určitě správně být nanejvýš obezřetní. Creditomat vám garantuje profesionálnost poskytovaných služeb. Dodržujeme základní etické zásady a o každého z našich zákazníku pečujeme individuálně a na míru jeho požadavkům.

Nezávazně zažádat

?>

Navíc máte možnost získat půjčku zcela zdarma, tedy s 0% úrokem (RPSN). V modelovém příkladu si půjčíte 4500 Kč na 90 dní a vrátíte 4500 Kč bez žádných dalších poplatků. Poplatky jsou spojeny pouze s prodlením splatnosti - tedy když nesplatíte půjčku v termínu. Nicméně zákládáme si na férovosti poplatků a vždy se snažíme klientovi vyjít vstříc tak, aby případný dopad na klienta byl minimální či žádný.

Půjčky mají splatnost 61 až 90 dní. Půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit bez poplatku za předčasné splacení díky Zákonu o spotřebitelském úvěru 145/2010 Sb.

Klienti dostávají úrok dle jejich platebních schopností a kreditního skóre. Úrok se pohybuje od 0% do 34059 %. V případě, že Klient neplní své závazky vůči Úvěrujícímu, nespolupracuje s pracovníky zákaznického centra a nereaguje na výzvy ke splácení, může Úvěrující dlužníky za pozdní nebo úplné nezaplacení dluhů nahlásit do úvěrových registrů, což negativně ovlivní jejich kreditní rating (neboli důvěryhodnost pro další půjčky).

Nezávazně zažádat

Vyplňte nezávaznou
žádost za 3 minuty!

loader
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost
Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. Systém nenese žádnou odpovědnost za způsob propagace těchto Internetových stránek, protože propagaci zajišťují externí affiliate partneři. Systém nenese odpovědnost za Vaše rozhodnutí, která přijmete na základě informací obsažených na těchto Internetových stránkách.

Kontakt

Odhlásit se
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost

Pro odhlášení od obchodní rozesílky prosím napište váš email

X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami
X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami