SMS půjčka

Potřebujete rychlou půjčku a nemůžete ztrácet čas návštěvou instituce, která by vám peníze půjčila? Tento problém dokáže vyřešit rychlá SMS půjčka. Tento produkt v dnešní době již nabízí několik finančních společností a půjčit si můžete v řádech tisíců, ale i desetitisíců korun českých.

Nezávazně zažádat

Co k tomu budu potřebovat?

K SMS půjčce vám postačí pouze telefon. Vyberete si produkt a zašlete dle instrukcí SMS. pouze základní údaje o vaší osobě a půjčka je vaše. Některé společnosti mohou požadovat kopii platného dokladu.

Půjčka bez doložení příjmu

Registrace předem

Rychlé SMS půjčce většinou předchází nutnost zaregistrovat se na webových stránkách dané společnosti, kterou jste si pro zapůjčení částky vybrali. Pak už jen stačí zaslat SMS zprávu a peníze jsou do několika minut připsané na váš účet. Pro každou finanční instituci je přesně dán formát SMS zprávy, který musíte dodržet. Vždy je nutné do zprávy doplnit částku, kterou si budete chtít vypůjčit, a také dobu, po kterou budete splácet. Některé společnosti nabízejí možnost SMS půjčky už u první půjčky, u jiných je tato možnost až od druhé půjčky.

?>

Navíc máte možnost získat půjčku zcela zdarma, tedy s 0% úrokem (RPSN). V modelovém příkladu si půjčíte 4500 Kč na 90 dní a vrátíte 4500 Kč bez žádných dalších poplatků. Poplatky jsou spojeny pouze s prodlením splatnosti - tedy když nesplatíte půjčku v termínu. Nicméně zákládáme si na férovosti poplatků a vždy se snažíme klientovi vyjít vstříc tak, aby případný dopad na klienta byl minimální či žádný.

Půjčky mají splatnost 61 až 90 dní. Půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit bez poplatku za předčasné splacení díky Zákonu o spotřebitelském úvěru 145/2010 Sb.

Klienti dostávají úrok dle jejich platebních schopností a kreditního skóre. Úrok se pohybuje od 0% do 34059 %. V případě, že Klient neplní své závazky vůči Úvěrujícímu, nespolupracuje s pracovníky zákaznického centra a nereaguje na výzvy ke splácení, může Úvěrující dlužníky za pozdní nebo úplné nezaplacení dluhů nahlásit do úvěrových registrů, což negativně ovlivní jejich kreditní rating (neboli důvěryhodnost pro další půjčky).

Nezávazně zažádat

Vyplňte nezávaznou
žádost za 3 minuty!

loader
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost
Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. Systém nenese žádnou odpovědnost za způsob propagace těchto Internetových stránek, protože propagaci zajišťují externí affiliate partneři. Systém nenese odpovědnost za Vaše rozhodnutí, která přijmete na základě informací obsažených na těchto Internetových stránkách.

Kontakt

Odhlásit se
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost

Pro odhlášení od obchodní rozesílky prosím napište váš email

X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami
X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami