Nikdo vám nechce půjčit? Zkuste Creditomat

Občas se stane, že potřebujete naléhavě půjčit. Výjimkou nejsou ani lidé, kteří již nějaké dluhy splácí. Sami víme, jak je v dnešní době takřka nemožné držet se mimo registr dlužníků, obzvláště v nározově finančně náročných situacích. Život zkrátka plyne rychle a nezpomaluje jenom proto, že máme zrovna napjatý rozpočet.

půjčka Creditomat

Kdo mi půjčí?

Řešení v případě, že vám banka z různých důvodů nechce půjčit, nabízí nebankovní společnosti. U nás máte cestu za půjčkou o poznání jednodušší, určující jsou dvě základní kritéria - zda splňujete námi požadované podmínky a zda jste schopni případnou půjčku splatit.

Jaké jsou podmínky pro získání půjčky?

  • Věk nad 18 let
  • Platný občanský průkaz a druhý doklad totožnosti
  • České občanství
  • Vlastní bankovní účet

Pokud máte v plánu půjčit si vyšší sumu peněz, připravte se na to, že bude nutné doložit stávající příjem. Jestliže můžete uvést i ručitele, případně máte v zásobě nemovitost do zástavy, dosáhnete i na půjčku až několika set tisíc korun!

Co nabízíme

  • Kompletní zprocesování půjčky 24/7, žádná otevíračka, ani pobočky
  • Online formulář, prostřednictvím něhož můžete požádat z pohodlí domova i na cestách
  • Naprostá diskrétnost, profesionalita a bezpečí

Jak mám postupovat?

Je to jednoduché. Vyplnit náš formulář vám zabere sotva pár minut. Během krátké doby se vám ozve náš konzultant a nabídne vám řešení na míru. Žádosti o půjčku vyhodnocujeme rychle a peníze odesíláme takřka okamžitě - požádat můžete 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Určitě se nemusíte obávat zneužití vašich osobních informací, u svých klientů dbáme na 100% diskrétnost a individuální přístup.

Jak nenaletět?

Požádat o půjčku je v dnešní době snadné. Je však důležité si dávat velký pozor a obracet se výhradně na důvěryhodné poskytovatele. Kromě zodpovědných firem totiž můžete snadno narazit na nedůvěryhodné nabídky. Creditomat vám však garantuje naprostou profesionálnost poskytovaných služeb. Přestože se můžeme pyšnit vysokou mírou schválených žádostí o půjčku, nejsme služba, která půjčuje každému. Dodržujeme základní etické zásady a nepůjčujeme lidem, u kterých hrozí vysoké riziko toho, že by další půjčku už nezvládli. O každého z našich zákazníku pečujeme individuálně a na míru jeho požadavkům.

Nezávazně zažádat

?>

Navíc máte možnost získat půjčku zcela zdarma, tedy s 0% úrokem (RPSN). V modelovém příkladu si půjčíte 4500 Kč na 90 dní a vrátíte 4500 Kč bez žádných dalších poplatků. Poplatky jsou spojeny pouze s prodlením splatnosti - tedy když nesplatíte půjčku v termínu. Nicméně zákládáme si na férovosti poplatků a vždy se snažíme klientovi vyjít vstříc tak, aby případný dopad na klienta byl minimální či žádný.

Půjčky mají splatnost 61 až 90 dní. Půjčku můžete kdykoliv předčasně splatit bez poplatku za předčasné splacení díky Zákonu o spotřebitelském úvěru 145/2010 Sb.

Klienti dostávají úrok dle jejich platebních schopností a kreditního skóre. Úrok se pohybuje od 0% do 34059 %. V případě, že Klient neplní své závazky vůči Úvěrujícímu, nespolupracuje s pracovníky zákaznického centra a nereaguje na výzvy ke splácení, může Úvěrující dlužníky za pozdní nebo úplné nezaplacení dluhů nahlásit do úvěrových registrů, což negativně ovlivní jejich kreditní rating (neboli důvěryhodnost pro další půjčky).

Vyplňte nezávaznou
žádost za 3 minuty!

loader
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost
Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi. Systém nenese žádnou odpovědnost za způsob propagace těchto Internetových stránek, protože propagaci zajišťují externí affiliate partneři. Systém nenese odpovědnost za Vaše rozhodnutí, která přijmete na základě informací obsažených na těchto Internetových stránkách.

Kontakt

Odhlásit se
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán
Vaše zpráva nebyla odeslána.
Prosím zkuste to později nebo se s námi spojte pomocí emailu: info@volsor.com
Zpět na žádost

Pro odhlášení od obchodní rozesílky prosím napište váš email

X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami
X
Souhlasím se zpracováním osobních údajů a s podmínkami